Pompy ciepła Mazowieckie

Strona główna » Pompy ciepła Mazowieckie

Jeżeli szukasz sposobu na poczynienie oszczędności i sprawienie, że Twój dom będzie przyjazny dla środowiska, to dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się bowiem sprzedażą najwyższej jakości pomp ciepła w Mazowieckiem. Pompy ciepła, choć dostępne na rynku od wielu lat, w polskich domach stały się popularne od niedawna. Wynika to przede wszystkim z rosnącej świadomości społeczeństwa dotyczącej tematyki ochrony środowiska, alternatywnych, odnawialnych i bezemisyjnych źródeł energii, a także kwestii ekonomicznych.

Jakie korzyści wynikają z montażu pompy ciepła?

Pompy ciepła w Mazowieckiem i innych rejonach Polski cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. Jest to podyktowane zarówno względami ekologicznymi, jak i ekonomicznymi. Jeżeli pompa ciepła zostanie dobrze dobrana, a instalacja centralnego ogrzewania prawidłowo wykonana (a więc będzie m.in. dostosowana do zasilania niskotemperaturowego), będziesz mógł cieszyć się ciepłem, za które nie będziesz musiał praktycznie nic płacić. Decydując się na zakup i montaż pompy ciepła zyskasz uniwersalne urządzenie, które nie tylko ogrzeje Twój dom, ale także wodę użytkową. Z kolei podczas upalnych letnich dni tego typu pompa będzie skutecznie chłodzić wnętrza Twojego domu, doskonale zastępując klasyczne klimatyzatory lub klimatyzację z funkcją grzania. W ten sposób jedno urządzenie zastąpi dwa, a więc pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy potrzebnych na ich zakup oraz montaż. Dodatkową zaletą pomp ciepła jest fakt, iż mogą być one użytkowane przez cały rok. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w pompach ciepła nowej generacji pozwalają na wykorzystanie ciepła pochodzącego z otoczenia w około 75% nawet w chłodne dni! Pobór energii elektrycznej przez pompę jest niewielki i potrafi być na poziomie nawet 25%.

Pompa ciepła może pracować efektywnie i wydajnie nawet zimą przy mrozie panującym na zewnątrz. Nowoczesne pompy ciepła z naszej oferty to urządzenia, które potrafią pobierać ciepło z otoczenia nawet w bardzo trudnych warunkach, kiedy temperatura spada do około -20°C! Jeżeli chcesz kupić i zamontować w swoim domu takie urządzenie, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać pompę ciepła, która będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania!

Dlaczego warto połączyć pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną?

Polecamy połączyć pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną. Oba te systemy wytwarzają darmową energię i rewelacyjnie ze sobą współpracują. Jest to optymalne rozwiązanie, gdyż umożliwia efektywne minimalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Dzieje się tak, gdyż pompa ciepła dostarcza darmowe ciepło, a panele słoneczne gwarantują obniżenie rachunków za prąd. Przetwarzając promieniowanie słoneczne w bezpłatną energię elektryczną, fotowoltaika zasila urządzenia elektryczne, w tym pompę ciepła oraz inne urządzenia wykorzystywane w domu (np.: centralę wentylacyjną czy klimatyzację).

Połączenie tych dwóch urządzeń to świetny pomysł, jeżeli chcesz, aby Twój dom stał się samowystarczalny energetycznie. Dzięki temu będziesz całkowicie niezależny od podwyżek energii elektrycznej i cieplnej, które w ostatnich czasach zdarzają się coraz częściej. Takie rozwiązanie pozwoli Ci efektywnie zminimalizować koszty związane ze zużyciem prądu, a także ogrzewaniem i chłodzeniem domu. Oba systemy są zaliczane do odnawialnych źródeł energii, więc dom w nie wyposażony będzie znacznie bardziej ekologiczny.

Menu