Masz pytania? Skontaktuj się z fachowcami z firmy Invest Group!

Jeżeli poszukujesz rzetelnej, godnej zaufania firmy, która zajmie się projektowaniem i montażem instalacji sanitarnych, klimatyzacji, systemu rekuperacji, ogrzewania podłogowego czy instalacji centralnego ogrzewania opartej na odnawialnych źródłach energii, skontaktuj się z nami. W Invest Group zajmujemy się dostarczaniem innowacyjnych, ekologicznych, ekonomicznych i kompleksowych rozwiązań dla branży budowlanej. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, a nasze wieloletnie doświadczenie inżynieryjne pozwala nam oferować Klientom najnowsze technologie, które są zawsze idealnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb konkretnych inwestorów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie propozycje i rozwiązania technologiczne, jakie Ci przedstawimy, będą optymalne dla Twojego domu.

Niezwykle ważną kwestią jest dla nas ochrona środowiska, dlatego oferujemy Klientom m.in. bogaty wybór pomp ciepła w Mazowieckiem oraz montaż rekuperacji w Warszawie i okolicach. Takie rozwiązania nie tylko pozwalają ograniczyć negatywny wpływ gospodarstwa domowego na ekosystem, ale także poczynić realne oszczędności, znacznie zmniejszając koszty eksploatacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi technologiami i chcesz wprowadzić je do swojego domu, aby działały na Twoją korzyść, a także zależy Ci na tym, aby Twój dom był miejscem przyjaznym środowisku, skontaktuj się z nami już dziś!

Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepsze i najbardziej opłacalne dla Twojego domu rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł zredukować koszty utrzymania budynku.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefonicznie albo przez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

lub

Wypełnij to pole

Kontakt

Przechody 5,
19-200 Grajewo

ul. Obywatelska 7/196,
02-409 Warszawa

Mapa dojazdu

Menu