Invest Group: pomożemy Ci wybrać ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania budowlane

Strona główna » O nas

Invest Group to firma tworzona przez specjalistów najwyższej klasy. Pomagamy inwestorom w dobieraniu odpowiednich rozwiązań i technologii budowlanych, dzięki którym powstające obiekty budowlane są przyjazne dla środowiska naturalnego, a ich eksploatacja nie wiąże się ze zbyt wysokimi kosztami. Doradzamy w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, a także projektujemy i wykonujemy różnego typu instalacje. Jeżeli szukasz godnego zaufania partnera budowlanego, to już dziś skontaktuj się z nami!

black logo

Twój partner w ekologicznych źródłach energii

Czym się dokładnie zajmujemy?

Naszym Klientom mamy do zaoferowania szereg usług, dzięki którym każdy budynek będzie miejscem przyjaznym dla jego użytkowników. Zajmujemy się m.in.:

  • montażem klimatyzacji w mieszkaniach, domach i biurach,
  • wykonywaniem instalacji sanitarnych,
  • montażem pomp ciepła typu powietrze-woda,
  • montażem gruntowych pomp ciepła (nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje odwierty),
  • montażem ogrzewania podłogowego,
  • montażem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
  • projektowaniem i montażem wentylacji przemysłowej.

Ponadto oferujemy także pomoc w zakresie serwisu wentylacji mechanicznej w Warszawie.
Wszystkie świadczone przez nas usługi są kompleksowe, ponieważ cenimy sobie czas naszych Klientów. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każda minuta jest na wagę złota, dlatego stworzyliśmy zespół kompetentnych fachowców, którzy doskonale znają się na wielu kwestiach budowlanych. Dzięki temu, decydując się na współpracę z Invest Group, nie musisz tracić czasu na szukanie wielu małych firm o wąskich specjalizacjach. Możesz powierzyć nam realizację wielu zadań, a my zajmiemy się nimi od początku do końca.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi, które oferujemy naszym Klientom, są zawsze świadczone na najwyższym poziomie. Zadowolenie Klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z naszych usług, poświadczają pozytywne opinie w serwisach internetowych (np. w Google’u). Nasza firma posiada wszystkie wymagane prawnie kwalifikacje. Gwarantujemy, że wykonywane przez nas prace są zawsze dobrze przemyślane i zrealizowane z niezwykłą starannością. Dzięki temu masz pewność, że montaże, które zostaną nam zlecone, będą wykonane rzetelnie i precyzyjnie. Wykorzystujemy wyłącznie elementy oraz komponenty wyprodukowane z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów, co przekłada się na trwałość tworzonych przez nas instalacji. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia (takie jak np. pompy ciepła) pochodzą od renomowanych producentów. Zapewniamy niezawodne działanie realizowanych przez nas instalacji i systemów.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta, a także terminowość. Zdajemy sobie sprawę, że w branży budowlanej zakończenie prac we wcześniej wyznaczonym terminie jest bardzo istotne, dlatego przywiązujemy do tego wielką wagę. Dzięki temu możesz z wyprzedzeniem planować kolejne etapy prac. Doradzimy Ci, jakie technologie wybrać, aby Twój dom nie był zbyt kosztowny w utrzymaniu, a także żeby jego eksploatacja nie przyczyniała się do niszczenia środowiska. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami z zakresu wykorzystywania odnawialnych źródeł energii oraz ekologicznych rozwiązań.

Menu